Welcome to the 42 Amsterdam multiserver.
Page 3 of 91 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 1355
  1. #31
    omg now i get " INVALID USER ID "

  2. #32
    Quote Originally Posted by TIGRU.NET View Post
    omg now i get " INVALID USER ID "
    Its correct ..
    Since today - users with "tweaked" ID will be kicked...

    please read my post - https://42amsterdam.net/forum/showth...ull=1#post1877
    ....... Always Look On The Bright Side of Life

  3. #33
    there are only 37 users who has it ...
    so - please fix it ...
    ....... Always Look On The Bright Side of Life

  4. #34
    Ow...and please do not just edit it ...
    New functionality i've made - if not now - but eventually will detect that as well...
    ....... Always Look On The Bright Side of Life

  5. #35
    Campers Clan
    Join Date
    May 2012
    Location
    France
    Posts
    472
    by the way, talking about functionality it reminds me to tell that the "auto update" doesn't work anymore... It's really useful.. could you check it soon please?

  6. #36
    what is your problem with colored nicknames? my nickname is simple not even flashing. what file are you reffering too? user profile?

  7. #37
    wtf i even changed player slot and got also invalid user id, that is really stupid to ask people to reinstall the game to play on your server! And what is the purpose of this change?

  8. #38
    i see, to get back the old system i must protest as observer

  9. #39
    Campers Clan
    Join Date
    May 2012
    Location
    France
    Posts
    472
    Nice triple post lol, dude just reinstall the game, it takes 3 minuts... you won't die for that lol

  10. #40
    what??? i must again set my commands???? what's with the invalid user id?

  11. #41
    hiya tiho here , im admin too tigru , but only in coop, too many bitch fights in frag i think [ reading the comments]lol
    i hope yu get this resolved , i have no input as i have no idea bout frag , but keep hard , never back down

  12. #42
    Quote Originally Posted by TIGRU.NET View Post
    wtf i even changed player slot and got also invalid user id, that is really stupid to ask people to reinstall the game to play on your server! And what is the purpose of this change?
    Purpose of this change - is better player identification.
    Your game installation - at the moment has ID set to "00000000000000000000000000000000" -witch is invalid
    Your id also equal to ID of other 37 players.
    In case any of you are banned - all users with this ID banned as well.
    Thats why players with invalid id will no longer be allowed to join servers.


    Quote Originally Posted by TIGRU.NET View Post
    what??? i must again set my commands???? what's with the invalid user id?
    You dont have to - you can copy "Scripts" directory before installation ....and restore it after installation...
    ....... Always Look On The Bright Side of Life

  13. #43
    Quote Originally Posted by Metaliman View Post
    by the way, talking about functionality it reminds me to tell that the "auto update" doesn't work anymore... It's really useful.. could you check it soon please?

    ?? - checked on FF and Chrome - "auto update" of player list still works fine
    ....... Always Look On The Bright Side of Life

  14. #44
    Quote Originally Posted by Ostap View Post
    Hi ...
    If you've been banned on 42 Amsterdam servers and you are disagree -
    you can post your comments here.

    Sziasztok!
    Tisztelettel megk?rdezn?m, mi?rt vagyok bannolva. Nem csalok, nem haszn?lok csal?st, nem is haszn?ltam. M?gis sokszor bannoltak m?r -alaptalan?l, ?s jogtalan?l -csal?sra hivatkozva. Soha nem csaltam.Bannoltak az?rt, mert azt mondt?k, antil?thatatlans?got haszn?lok. Nem haszn?ltam, nem csaltam, csak a t?vcs?ves pusk?val lehet l?tni a sziluettet, amikor valaki felveszi a l?thatatlans?got. Ez nem csal?s. Most, azt mondt?k csalok, ?s 5 napra bannoltak. Nem csaltam, ?s nem is fogok. Eddig nem sz?ltam, let?lt?ttem a jogtalan b?ntet?seket, de most m?r nem nyelem le, ha ?rtatlan?l, csak az?rt mert egy mag?t j? j?t?kosnak tart? ember bepanaszol, az?rt, mert egyenrang? f?lk?nt tudtam vele harcolni.Ezek az emberek mindenkit noobnak neveznek, len?znek, mindenkit lekezelnek, ?s mindenkit aki esetleg legy?zi ?ket, bannra tesznek, megv?dolnak csal?ssal.
    K?rem azokat az embereket, akik felel?sek ez?rt, ne bemond?sra bannolnak, ne a bar?ti k?r szava d?nts?n, hanem az igazs?g. K?rem j?t?k jogom vissza?ll?t?s?t, ?s a j?v?ben ne z?rjanak ki, csak az?rt, mer tegy j?t?k adminnak, vagy bar?ti k?r?nek nem tetszik, ha vissza merek sz?lni neki, vagy esetleg legy?z?m ?ket.
    Voltam m?r kiz?rva az?rt, mert sz?lni mertem egy adminnak meg mertem ?n, a noob, v?dolni, hogy esetleg ? az aki csal.
    K?rem az oldal ?zemeltet?j?t, n?zzen ut?nna ezeknek a dolgoknak, ?s v?ltoztasson rajta. Az nem val? adminnak, aki vissza?l a hatalma?val, ?s ezt a hatalmat, amit kapott, rosszul haszn?lja.
    Tisztelettel k?rem a j?t?k jogaimat vissza?ll?tani, mert nem csaltam, ?s nem is fogok.

  15. #45
    Quote Originally Posted by Hopp! View Post
    Sziasztok!
    Tisztelettel megk?rdezn?m, mi?rt vagyok bannolva. Nem csalok, nem haszn?lok csal?st, nem is haszn?ltam. M?gis sokszor bannoltak m?r -alaptalan?l, ?s jogtalan?l -csal?sra hivatkozva. Soha nem csaltam.Bannoltak az?rt, mert azt mondt?k, antil?thatatlans?got haszn?lok. Nem haszn?ltam, nem csaltam, csak a t?vcs?ves pusk?val lehet l?tni a sziluettet, amikor valaki felveszi a l?thatatlans?got. Ez nem csal?s. Most, azt mondt?k csalok, ?s 5 napra bannoltak. Nem csaltam, ?s nem is fogok. Eddig nem sz?ltam, let?lt?ttem a jogtalan b?ntet?seket, de most m?r nem nyelem le, ha ?rtatlan?l, csak az?rt mert egy mag?t j? j?t?kosnak tart? ember bepanaszol, az?rt, mert egyenrang? f?lk?nt tudtam vele harcolni.Ezek az emberek mindenkit noobnak neveznek, len?znek, mindenkit lekezelnek, ?s mindenkit aki esetleg legy?zi ?ket, bannra tesznek, megv?dolnak csal?ssal.
    K?rem azokat az embereket, akik felel?sek ez?rt, ne bemond?sra bannolnak, ne a bar?ti k?r szava d?nts?n, hanem az igazs?g. K?rem j?t?k jogom vissza?ll?t?s?t, ?s a j?v?ben ne z?rjanak ki, csak az?rt, mer tegy j?t?k adminnak, vagy bar?ti k?r?nek nem tetszik, ha vissza merek sz?lni neki, vagy esetleg legy?z?m ?ket.
    Voltam m?r kiz?rva az?rt, mert sz?lni mertem egy adminnak meg mertem ?n, a noob, v?dolni, hogy esetleg ? az aki csal.
    K?rem az oldal ?zemeltet?j?t, n?zzen ut?nna ezeknek a dolgoknak, ?s v?ltoztasson rajta. Az nem val? adminnak, aki vissza?l a hatalma?val, ?s ezt a hatalmat, amit kapott, rosszul haszn?lja.
    Tisztelettel k?rem a j?t?k jogaimat vissza?ll?tani, mert nem csaltam, ?s nem is fogok.
    ??? ??? ???? ?? ????? ??? ??? ..
    ??? ?? ??????? ??????? ??? ????? ?????????? - ?? ??? ????? ????? ????? ?????? ??? - ??????? ????? ?????????? ?? ???? ?????? ?????.
    ??? ????? - ??? ??? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??? ????? ????? - ??? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?????

    ?????? ???? ??? ???????

    ?????? ?????
    ????? ???? ????????? ???? ????? Arlingtonians ???? ???????? ?????? ??????
    ????? ?? ??????? ??????? ?????? ?? ????? ??? ???? ?????? ??????? ?????? ERN ?? ???? ????? ???? ??? ????? unregarded. ???? ??? ??? ????? ????? 92000000 ??????? ?? ????? insigni.? ??? ???? ??? ???? ???? ???? ????? ?????? ???? ??? ???????? ?? ???? ????? ?????? ???????? ?? ???? ???? ???? ?????? ???? ?? ?????? ??????? ??????? ??????? ?? ???? ???? ???.
    ??? ?????? ???? - ?? ??????? ???? - ?????? ????? ??? ???: ???? ????? ??? ???? ??? ????? ?? ?????? ??? ?? ?????. ?????? ?????? ?? ?????? ???? ???????? ???? ????? ????? ??? ?? ???? ???? ????? ?? ?????? ????? ??????? ????? ?? ?????? ????? ?? ???? ??? ??? ?????? ?? ??? ?? ??? ????? ?? ????? ?????? ???? ???? ??? ?????.
    ???? ???? ???????? ?????? ?? ????? ????? ????? ??????? ?? ?????? ??? ??? ?? ??????? ???????.
    ????? ?????? ?? ??????? ?? ????? ?????? ??? ????? ??? ?? ??? ????? ?? ????? ?? ??????? ?? ??????. RST. ???? ??? ??? ??? ??????? ???? ???? ????? ???? ????? ?? ?? ??? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ????????.
    ???? ???? ????? ??? ??????? ?? ???? ?? ???? ??? ??? ?? ?? ???? ??? ???? ??? ???? ????? ??? ????? ????? ????? ????? ????? ?? ??? ???????? ????? ???? ???? ??????? ?? ???? ???? ?? ??????????? ????? ???? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ???? ?? ??? ?????? ????? ????. ???? ???? ??? ???? ??? ?????? ????? ???? ??????. ??? ????? ??? ??? ??? ??? ??? ?????? ???? ???? ??? ?? ???? ??? ???? ??? ?? ???.
    ?????? ???? ???? ????? ????? ??? ??? ?? ????? ?? ?????? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ????? ?????? ??? ?????.
    ....... Always Look On The Bright Side of Life

 

 
Page 3 of 91 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top